Turniej piłki nożnej o Puchar Wójta Gminy Stare Czarnowo rozegrany zostanie 29 kwietnia br. w Kołbaczu. Początek o godzinie 9.00. Trofeum bronić będą Harnasie z Kołbacza. Jeżeli wygrają poraz 3 z rzędu, to zgodnie z tradycją wywalczą ten puchar na stałe. Zapowiada się emocjonujące widowisko. Zapisy do turnieju już trwają.

 
Zawody odbędą się na stadionie sportowym przy ul. Anny Jagiellonki 1 w Kołbaczu. Tradycyjnie na uczestników i kibiców turnieju czekać będzie grochówka.

W turnieju mogą zagrać wyłącznie osoby, które zamieszkują lub pracują (w oparciu o umowę) na terenie gminy Stare Czarnowo. W przypadku wątpliwości dot. uprawnienia do gry któregokolwiek z zawodników, kapitan każdej drużyny ma prawo zgłosić sprzeciw Organizatorowi - wówczas o dopuszczeniu lub wykluczeniu go z rozgrywek zadecydują kapitanowie drużyn na odprawie.

Drużyna powinna się składać z 7 zawodników (6 + bramkarz) oraz rezerwowych, a każdy zawodnik może grać tylko w jednej drużynie.

Organizatorzy oprócz nagród zespołowych za zajęcie miejsca na podium, przewidzieli także statuetki oraz nagrody za indywidualne osiągnięcia:

  • najlepszy zawodnik,
  • najlepszy strzelec,
  • najlepszy bramkarz,
  • objawienie turnieju.

Zgłoszenia drużyn przyjmowane są w nieprzekraczalnym terminie do dnia 26 kwietnia 2018 r., telefonicznie pod nr: (91) 485 70 53 lub e-mail: bbiegus@stareczarnowo.pl