W dniach 24.04.-27.04.2020 obył się finał VI Dębnowskiego Festiwalu Qltura Dźwięku. W związku z pandemią koronawirusa i zakazem gromadzenia się organizatorzy byli zmuszeni przeprowadzić festiwal za pośrednictwem Internetu, dlatego też przybrał on nieco inną formę niż do tej pory miała to  miejsce.
O werdykcie mogli zadecydować również  internauci, głosując na swojego faworyta. Kategorię młodzieżową Chojnę m.in. reprezentowała siedemnastoletnia Paulina Cholewa. Już w drugim dniu głosowania chojnianka i uczestnik tej samej kategorii zdecydowanie wyszli  na prowadzenie . W ostatecznym rozliczeniu głosów Paulina uplasowała się na II miejscu . Jednak to nie koniec  nagród. Jury w składzie : Joanna Rau , Małgorzata Michalczyk , Bartłomiej Michalczyk ,Aleksy Gołębiowski, po przesłuchaniu wszystkich wokalistów przyznało Paulinie Grand Prix- czyli główną nagrodę festiwalu.

Paulina wraz z rodzicami pragnie serdecznie podziękować za tak wielkie wsparcie i poświęcony czas. Przemiłe ,pełne uznania komentarze wywołały  wiele radości i przyniosły moc wzruszeń dla całej rodziny, co w sercu pozostanie na zawsze. Jeszcze raz wszystkim bardzo dziękujemy .