Wojciech Strelczuk nie schodzi z podium. Tym razem do naszego miotacza dołączyła żona Irena. Para wspólnie wystartowała w konkurencji małżeńskiej podczas XVII edycji Pucharu Bałtyku, który 23 września odbył się w Sopocie.

Państwo Wojciech i Irena Strelczuk, to srebrna para XVII edycji Pucharu Bałtyku. Zawody rozegrane zostały 23 września br. w Sopocie.
Podczas zawodów pochodzący z Chojny miotacz, Wojciech Strelczuk w konkurencji pchnięcia kulą, rzutu młotem oraz rzutu młotem szkockim uzyskał bardzo dobre wyniki.
Wielkim sukcesem w wykonaniu Pana Wojtka okazała się być konkurencja pchnięcia kulą, w której to nasz kulomiot ustanowił rekord Pucharu Bałtyku z wynikiem 14.40 m.

Jak co roku hitem Pucharu Bałtyku była rywalizacja w konkursie małżeńskim, w której to Wojciech Strelczuk wraz z małżonką Ireną zajęli drugie miejsce zdobywając tym samym srebrny medal.

Konkurs małżeński polega na pchnięciu kulą obu małżonków i zsumowaniu wyników.
Podczas tegorocznych zawodów w Sopocie zwyciężyła para Grażyna i Mietek Kubaccy z Nowego Miasta Lubawskiego. Na trzecim miejscu podium uplasowali się zaś Krystyna i Jurek Jabłońscy z Olsztyna.

W XVII edycji Pucharu Bałtyku w Sopocie wzięło udział kilkudziesięciu weteranów z całej Polski.