Ratuszowa w Chojnie rozszerza swoją działalność. Oprócz imprez muzycznych organizowanych w weekendy, chojeński lokal można odwiedzić także w tygodniu. Menu zapowiada się bardzo ciekawie, a obsługa kuchni obiecuje, że tutaj każdy smakosz znajdzie coś dla siebie.


Wystrój, dbałość o każdy element dekoracji wnętrza, obsługa i bogata karta dań – to wszystko czeka na tych, którzy szukają kulinarnych doznań. Restauracja Ratuszowa jest już otwarta na stałe.

Wcześniej w Ratuszowej odbywały się cykliczne imprezy muzyczne, teraz można z usług lokalu korzystać codziennie. W restauracyjnej karcie dań znaleźć można między innymi dania mięsne, tradycyjne zupy takie jak rosół z makaronem, czy gulaszową, a także potrawy na bazie ryb czy też różnego rodzaju dania z makaronem w roli głównej. Miłośnicy kulinarnych doznań znajdą tu ciekawą propozycję i jak zapewnia obsługa kuchni, nikt nie wyjdzie z restauracji rozczarowany.

W podziemiach chojeńskiego ratusza, gdzie mieści się restauracja, można również zorganizować: przyjęcie ślubne, urodziny, chrzciny, komunię oraz inne imprezy okolicznościowe po atrakcyjnej cenie.

Restauracja mieści się w Chojnie, przy Placu Konstytucji 3 Maja i jest czynna od poniedziałku do niedzieli w godz. 10.00-22.00. ZAPRASZAMY!