Rozgrywki szczecińskiej ligi okręgowej nieuchronnie zbliżają się do mety. Zespołom pozostały do rozegrania jeszcze cztery spotkania. W walce o awans pozostały cztery drużyny, w tym Morzycko Moryń, które już jutro na swoim boisku podejmie szczecińską Stal. Transmisję z tego meczu będziecie mogli zobaczyć na naszej stronie.


Maciej Ropiejko i spółka nie zwalniają tempa i są na jak najlepszej drodze do upragnionego awansu. Jednak przed nimi jeszcze cztery spotkania, w których muszą punktować, ponieważ po piętach depczą im głodni sukcesów zawodnicy z Chemika Police oraz druga drużyna Błękitnych Stargard. W tej chwili przewaga morynian na tymi zespołami wynosi odpowiednio pięć i siedem punktów. Sobotnie spotkanie będzie dla Morzycka jednym z trudniejszych w końcówce sezonu, o czym świadczą ostatnie pojedynki między Moryniem a Stalą. W trzech ostatnich meczach niżej notowani szczecinianie dwa razy ograli gospodarzy jutrzejszego meczu.

- Jutro z pewnością faworytem będzie Morzycko, ale ostatnio pokazaliśmy, że mamy na nich pewien patent. Będziemy chcieli utrzeć im nosa i będziemy walczyć o pełną pulę – mówi Rafał Komar, napastnik Stali Szczecin.

W ostatnich kolejkach szczecinianie borykali się z sporymi problemami kadrowymi. Na boisku oglądaliśmy mało doświadczonych zawodników, dla których często była to pierwsza możliwość zaprezentowania się w dorosłym footballu. Mimo to potrafili odnieść kilka zwycięstw i obecnie plasują się na szóstym miejscu z 38 punktami na koncie.

Mecz zostanie rozegrany na stadionie w Moryniu. Początek spotkania o godzinie 17:00. Obserwator Nadodrzański przeprowadzi transmisję z tego pojedynku.