Meczem z drużyną Mieszko Mieszkowice Orliki "Czcibora" rozpoczęli na cedyńskim boisku II Turniej Ligowy Orlików Starszych rundy rewanżowej wygrywając z rywalem 3:1.


Pod czujnym okiem sędziego, trenerów oraz zgromadzonych gości 21 kwietnia br. na cedyńskim Orliku rozegrany został turniej piłki nożnej. Na boisku zmierzyły się drużyny: UKS Czcibor Cedynia, UKS Dębno, Mieszko Mieszkowice oraz Pomorzanin Cychry.

Po zaciętym meczy z drużyną z Mieszkowic kolejnym rywalem Orlików "Czcibora" był zespół z Cychr, który dość szybko objął prowadzenie, jednak ostatecznie zwycięską bramkę na 2:1 strzelił zespół z Cedyni. Drużyna pod wodzą trenera Pawła Paska uległa natomiast zespołowi z Dębna 5:2. W innych meczach zespół z Cychr zremisował z Dębnem 2:2 i przegrał z Mieszkowicami 2:3, natomiast Dębno ograło Mieszkowice 4:2.

W trakcie zawodów wszystkim piłkarzom i opiekunom rodzice serwowali kiełbaski z grilla i napoje ufundowane przez Zarząd UKS Czcibor Cedynia.

Ważnym wydarzenie dla Orlików UKS Czcibor Cedynia była asysta drużynie Seniorów w czasie wyjścia na boisko podczas niedzielnego meczu z drużyną z Barlinka. Wsparcie okazało się na tyle skuteczne, że zespół z Cedyni pokonał przeciwnika 4:1.

Kolejny Turniej Ligowy Orlików Starszych już za 2 tygodnie.