Rower, telefon komórkowy, konsola, biżuteria oraz pieniądze, to łupy z kradzieży jakich sprawcy dokonali w minionym tygodniu w naszym regionie. 


5 sierpnia 2017 roku, o godz. 21.15 w Gryfinie na ul. Parkowej dokonano kradzieży roweru górskiego marki GIANT o wartości 700 zł na szkodę mieszkańca Szczecina.
Postępowanie prowadzi KPP w Gryfinie.

Tego samego dnia, około godz. 17.15 w autobusie linii nr 1 na trasie Szczecin Zdroje – Gryfino dokonano przywłaszczenia telefonu komórkowego marki LG K10 Dual o wartości blisko 600 zł.

Kolejne kradzieże odnotowano we wtorek, 8 sierpnia 2017 roku w Gryfinie. Na ul. Energetyków z pozostawionej torebki damskiej skradziono pieniądze w kwocie 120 euro i 30 złotych. Poszkodowaną jest obywatelka Niemiec. 

Poprzez wyważenie mocowań drzwi balkonowych dokonano także włamania do jednego z mieszkań na ul. Łużyckiej. Skradziono konsole do gier marki Sony oraz biżuterię o łącznej wartości 4000 zł. Postępowanie w obydwu tych przypadkach prowadzi KPP w Gryfinie.

Tego samego dnia okradziono także 84-letnią mieszkankę powiatu gryfińskiego. Z mieszkania kobiety skradziono pieniądze w kwocie 550 zł. Sprawę wyjaśnia Komisariat Policji w Chojnie.