Miały być trzy punkty, a nie ma żadnego. Ogniwo przegrało w Pełczycach i do ostatniej kolejki będzie musiało walczyć o awans do wojewódzkiej okręgówki. Świetnie spisała się Gavia Choszczno, która w niezwykle ważnym meczu pokonała Unię Dolice 4:2 i zbliżyła się do liderów rozgrywek.

Ogniwo na mecz do Pełczyc jechało w osłabionym składzie, ale nadal było faworytem pojedynku. Wicelider rozgrywek, w przypadku zwycięstwa, praktycznie zapewniłby sobie awans do wyższej ligi. Niespodziewanie jednak Kłos Pełczyce postawił rywalom twarde warunki gry. Gospodarze przeważali, ale brakowało im skuteczności. Jeszcze w 93 minucie spotkania był remis 1:1, ale arbiter spotkania w ostatniej minucie doliczonego czasu gry podyktował rzut karny dla Kłosa (po zagraniu ręką Tomasza Jansa), tej szansy piłkarze z Pełczyc nie zmarnowali i po skutecznej egzekucji jedenastki Kłos wygrał 2:1.
Ogniwo nadal jest wiceliderem, ale ma tylko trzy punkty przewagi nad Gavią Choszczno.
Piłkarze z Choszczna w miniony weekend zaskoczyli dobra postawą. Zagrali wyjazdowy pojedynek z Unią Dolice (obie drużyny miały po 47 punktów i zajmowały kolejno 3 i 4 miejsce w tabeli). Już przed meczem było wiadome, że przegrany tego spotkania straci szanse na awans, dla obu teamów był to więc szalenie ważny pojedynek. Lepsi okazali się piłkarze z Choszczna, wygrali 4:2 i wciąż zachowują szanse na awans do wojewódzkiej okręgówki, muszą jednak liczyć na przegraną Ogniwa. Przy czym obie drużyny ostatnie mecze w lidze będą grały z zespołami z dolnej części tabeli.
Zapowiada się niezwykle emocjonująca końcówka sezonu.