Świetny mecz rozegrała Odra Chojna w ramach 11 serii spotkań wojewódzkiej okręgówki. Wygrał też Błękit Pniewo. Niestety pozostałe nasze drużyny nie miały już tyle szczęścia, Dąb znów uległ rywalom, a Ogniwo w meczu z liderem na bosku nie istniało.

Niezwykłe emocje czekały na kibiców Odry Chojny podczas meczu z Iskrą Golczewo. Nasza drużyna pokazała charakter, na osiem minut przed końcem meczu przegrywała 2:0 i wydawać się mgło, że mecz jest nie do uratowania. Ale ostatnie minuty pojedynku były wspaniałe. Najpierw Paweł Andrzejewski, potem bramka samobójcza zaliczona na poczet bramkarza przyjezdnych, a na koniec - w doliczonym czasie gry – trafił Kuba Pożyczka i Odra wygrała 3:2. Niezwykła dramaturgia i ważne trzy punkty na koncie zespołu z Chojny. Dzięki temu zwycięstwo Odra awansowała na 5 miejsce w tabeli! I wciąż zachowuje szanse na włączenie się do walki o awans do IV ligi.
Błękit Pniewo o awansie już nie marzy, ale o uratowaniu się przed spadkiem. W miniony weekend w Pniewie także doszło do sporej dramaturgii. Błękit podejmował Wybrzeże Rewaskie Rewal i przez dłuższą część spotkania przegrywał. W 82 minucie spotkania do wyrównania doprowadził Paweł Plis. Ten sam zawodnik w doliczonym już czasie gry trafił po raz drugi i trochę niespodziewanie, Błękit wygrał 2:1. Paweł Plis został bohaterem meczu, dzięki jego bramkom trzy punkty zostały w Pniewie.
Przegrał niestety Dąb Dębno, na własnym boisku podejmował Wichra Brojce. Gospodarze jako pierwsi strzelili bramkę i bronili prowadzenia. Ale przyjezdni lepiej zagrali w końcówce, strzelali najpierw w 85 minucie, a potem w 89 i wygrali ostatecznie 2:1. Dąb jest przedostatni w tabeli.
Żadnych szans na zwycięstwo nie miało Ogniwo. Piłkarze z Babinka stanęli naprzeciwko drużyny Chemika Police. Porażka 8:0 pokazuje różnicę klas, jaką była na boisku.