Ze zmiennym szczęściem gra w tym sezonie Odra Chojna. Jak dotąd zanotowała trzy zwycięstwa i cztery porażki. Ósme miejsce w tabeli nie jest złe, ale potencjał drużyny jest na pewno większy i stać ją na miejsce w czwórce. W miniony weekend podopieczni Grzegorza Michasiuka przegrali w Dębnie 2:1.

Dziewięć punktów, szesnaście zdobytych bramek, siedemnaście straconych – to bilans Odry Chojna po rozegranych siedmiu seriach spotkań w wojewódzkiej okręgówce. W miniony weekend drużyna z Chojny grała z Dębem Dębno i przegrała 2:1. O porażce zadecydował pierwszy kwadrans meczu, w którym piłkarze z Chojny dwukrotnie dali sobie strzelić bramkę. Kontaktowe trafienie w 40 minucie zaliczył Andrzej Ogonowski, do remisu nie udało się jednak doprowadzić.

Swój mecz przegrał także Błękit Pniewo. Tym razem na własnym boisku musiał uznać wyższość Arkonii Szczecin, uległ jej 2:4. Błękit zajmuje 14 miejsce w tabeli z dorobkiem zaledwie 4 punktów, kibice Błękitu oczekiwali przed sezonem znacznie lepszych rezultatów.

Jedyną z drużyn z naszego regionu, która w miniony weekend zdobyła punkty, jest Ogniwo Babinek. Podejmowało na własnym boisku wyżej notowaną Stal Szczecin. W 53 minucie spotkana po bramce Łukasza Kondraciuka Ogniwo objęło prowadzenie, ale trzynaście minut później Stal odpowiedziała trafieniem i mecz zakończył się remisem 1:1.