To będzie wyjątkowe spotkanie z miłośnikami paralotniarstwa oraz motoparalotniarstwa, na którym członkowie grupy Motoparalotnie nad Odrą opowiedzą przybyłym mieszkańcom o swojej pasji do podniebnych podróży oraz łączenia ich z fotografią.


Cedyński Ośrodek Kultury i Sportu serdecznie zaprasza w piątek 26.01.2018 r. o godzinie 17.00 do Żelichowa – wioski dźwięku, na spotkanie z wyjątkowymi osobami. Panowie Norbert i Krzysztof z grupy Motoparalotnie nad Odrą opowiedzą o swojej pasji, jaką jest latanie paralotnią. Przybyłym mieszkańcom zaprezentują również sprzęt potrzebny do tego, aby wyruszyć w podniebną podróż i opowiedzą o połączeniu latania z fotografią.

Nie zabraknie także niespodzianek dla dzieci, które będą mogły dowiedzieć się wielu ciekawostek na temat paralotniarstwa i wraz z gośćmi zastanowić się nad znaczeniem dźwięku w pasji latania paralotnią.

Osoby spragnione przejrzenia fotorelacji z podniebnych podróży, na których uwiecznione jest piękno gminy Cedynia z lotu ptaka, już dziś zapraszamy do odwiedzania profilu facebookowego grupy Motoparalotnie nad Odrą oraz prywatnego profilu Pana Norberta Pająka.