Tego jeszcze u nas nie było!!! 10.000 zł. – to wartość nagród, które – dzięki życzliwości i zaangażowaniu sponsorów – przygotowali organizatorzy niedzielnego maratonu „Grand Prix Powiatu Gryfińskiego w MTB” w Przyjezierzu k/Morynia.

Nagrodą główną jest rower MTB wartości 2.500 zł., który zostanie rozlosowany wśród wszystkich startujących w zawodach niezależnie od dystansu. Drugi rower wartości 2000 zł. zostanie rozlosowany wśród kibiców, którzy na stoisku Przyjezierskiego Koła Gospodyń dokonają zakupu wartości min. 10 zł. Pozostałe nagrody będą losowane wśród zawodników wyścigu.
Ponadto dla dzieci będzie wiele nagród rzeczowych w konkursach i zabawach, dlatego zapraszamy do Przyjezierza całe rodziny.
Regulamin zawodów, opłaty startowe i zapisy na stronie www.zlmtb.com.
Organizatorzy proszą o zapisy internetowe, które będą czynne do soboty 11 czerwca, do godz. 12:00. Pozwoli to na spokojne i sprawne załatwienie spraw startowych w biurze zawodów w niedzielę.

Sponsorzy główni: ENEA, DREWEX, SGB – Bank Spółdzielczy w Chojnie Pozostali sponsorzy i wspierający: KONTENER – SERWIS, COOLBIKE.PL, ZAKŁAD ROLNY MORYŃ DWÓR, GOLDEN GROT, USTRONIANKA, CAPRI, SZYBKIDRUK24.PL, ANTYKI – SUSICCY, SKLEP PIOTRUŚ PAN, USŁUGI TURYSTYCZNO – PRZEWOZOWE ROBERT CABAN, SEDPOL, ARTGRAF, PIEKARNIA – CUKIERNIA MAXX