Najwcześniej za 3 miesiące będzie mógł odzyskać swoje uprawnienia do kierowania pojazdami 39-letni mieszkaniec Szczecina. Policjanci zatrzymali jego prawo jazdy po tym, jak z prędkością 114 km/h jechał w terenie zabudowanym. Za popełnione wykroczenie drogowe ukarany został mandatem oraz punktami karnymi.

Wczoraj (25.03), podczas prowadzonego pomiaru prędkości radiowozem nieoznakowanym, policjanci pyrzyckiej drogówki zatrzymali kierującego, który przekroczył dozwoloną prędkość w centrum miasta o 64 km/h. 39 - letni kierowca Opla jechał przez Pyrzyce z prędkością 114 km/h. Za rażące przekroczenie dopuszczalnej prędkości w terenie zabudowanym policjanci zatrzymali mu prawo jazdy na 3 miesiące, a ponadto mieszkaniec Szczecina został ukarany mandatem oraz punktami karnymi.

Przypominamy, mniejszy ruch na drogach nie zwalnia kierujących z zachowania rozwagi czy przestrzegania przepisów. Policjanci pyrzyckiej drogówki dbając o bezpieczeństwo w ruchu drogowym nie dają przyzwolenia na łamanie przepisów i będą reagować na niebezpieczne zachowania kierujących.