Z dniem 28 grudnia br. dotychczasowy zastępca burmistrza Jan Knapik zakończył swoją pracę, przechodząc na zasłużoną emeryturę. Na jego miejsce burmistrz Dębna Grzegorz Kulbicki 31.12.2018 r. powołał Joannę Stąsiek – Janicką, która z urzędem związana jest od 2002 roku.

Joanna Stąsiek- Janicka jest rodowitą dębnianką, prace w Urzędzie Miejskim w Dębnie rozpoczęła 01.09.2002 r. Posiada 16 lat stażu w samorządzie gminnym, w tym 8 lat w samorządzie powiatowym. Ostatnie lata spędziła w Wydziale Oświaty, Kultury i Sportu, gdzie tuż przed nominacją na zastępcę pełniła obowiązki kierownika.

W obecnej chwili nowa wiceburmistrz dzieli swoje obowiązki i wspiera jeszcze wydział oświaty, dopóki nie zostanie wyłoniony nowy kierownik. Do 7 stycznia br. trwa nabór na to stanowisko. – W życiu, tak i w pracy stawiam na uczciwość i kompetencje. Ze swojej strony oferuję zaangażowanie i pomoc w rozwiązywaniu trudnych spraw. Jednocześnie zapraszam do współpracy i dziękuję za zaufanie burmistrzowi - powiedziała Joanna Stąsiek - Janicka.