Trzecia część ekranizacji światowego bestselleru, a zarazem najbardziej wyczekiwana premiera tego roku – „Nowego oblicza Greya”, już w lutym będzie można obejrzeć w objazdowym kinie w Trzcińsku-Zdroju. Na kinomaniaków czeka także Polski akcent i premiera filmu "Podatek od miłości". Organizatorzy nie zapominają również o najmłodszych widzach, którzy uczestniczyć będą w miodowych igrzyskach z najsłynniejszą pszczółką świata Mają i jej przyjacielem Guciem.

„Pszczółka Maja. MIODOWE IGRZYSKA”

Reż. Noel Cleary
Prod. Australia/Niemcy 2018, 83 min.

Druga część szalonych i zabawnych perypetii najsłynniejszej pszczółki świata.

Tym razem Maja i Gucio wezmą udział w międzyłąkowych igrzyskach sportowych, których stawka okaże się wyjątkowo wysoka.  W ulu aż huczy od sensacyjnych wieści!
W pszczelej stolicy odbyć się mają Miodowe Igrzyska. Maja marzy, by wziąć w nich udział. Niestety mieszkańcy ula nie zostają na nie zaproszeni. Na domiar złego Cesarzowa żąda oddania połowy miodowych zbiorów na potrzeby sportowców. Królowa gotowa jest się pogodzić z poleceniami przełożonej, ale Maja od dziecka jest buntowniczką.
A nic nie złości jej bardziej niż jawna niesprawiedliwość. Wyrusza, więc do stolicy, by powiedzieć Cesarzowej, co myśli o niej i jej nakazach. I nawet Guciowi nie uda się jej powstrzymać przed wpakowaniem się w kłopoty. Zuchwałość Mai zostanie ukarana: pszczółka musi wystartować w zawodach, ale jeśli przegra jej ul straci całe zapasy na zimę. Cesarzowa nie podejrzewa nawet, na co stać tę małą.

Seans: 22 lutego 2018 r. (czwartek) o godz. 16.00. 
„PODATEK OD MIŁOŚCI”

Reż. Bartłomiej Ignaciuk
Wyk.: Aleksandra Domańska, Grzegorz Damięcki, Roma Gąsiorowska, Michał Czernecki, Anna Smołowik
Prod.: Polska 2017, 101 min.

Komedia romantyczna o miłości, którą można spotkać wszędzie, nawet w Urzędzie Skarbowym. Surowa inspektor Klara ściga domniemanego oszusta podatkowego
– cynicznego, acz pełnego uroku Mariana, który przez niefrasobliwość i dobre serce popadł w kłopoty podatkowe. Kiedy los „ściganego” wydaje się przesądzony, nieoczekiwanie i wbrew wszelkim regułom Klara i Marian zakochują się. Uruchomi to ciąg komicznych wydarzeń, które odmienią życie bohaterów. On dla dobra sprawy może zostać facetem do towarzystwa. Ona może trafić do więzienia. Czy tak się stanie?

Seans: 22 lutego 2018 r. (czwartek) o godz. 18.00. „NOWE OBLICZE GREYA”

Reż. James Foley
Wyk.: Dakota Johnson, Jamie Dornan, Eric Johnson, Eloise Mumford
Prod. USA 2018, 105 min.

Trzecia część ekranizacji światowego bestselleru - trylogii autorstwa E.L. James. Szczęśliwi Christian i Ana wiodą dostatnie, pełne miłości życie. Codzienność nie zabiła w nich namiętności. Ale nad ich związek nadciągają czarne chmury. Były szef Any, Jack Hyde, który poprzysiągł zemstę, czeka na czas, w którym będzie mógł jej dokonać.

Seans: 22 lutego 2018 r. (czwartek) o godz. 20.00. 

Sprzedaż biletów (poza grupowymi) na stronie internetowej: www.zakrzywienieczasoprzestrzeni.pl w zakładce BILETY lub w dniu seansu.

Ceny biletów: 
18 zł – bilet normalny 
16 zł – bilet ulgowy 
14 zł – bilety dla grup zorganizowanych (szkoły, stowarzyszenia, zakłady pracy, itp. – min. 20 osób) – zakup tylko w dniu projekcji po wcześniejszej rezerwacji. 

Sprzedaż i rezerwacja biletów w sekretariacie Trzcińskiego Centrum Kultury (ul. Młyńska 4, Trzcińsko-Zdrój): od godz. 9.00 do 20.00 (wtorek, środa, czwartek) i od godz. 9.00 do 15.00 (poniedziałek, piątek, sobota), tel. kontaktowy: 91 414 80 43. 

Bilety (poza grupowymi) można również zakupić na stronie internetowej: www.zakrzywienieczasoprzestrzeni.pl/bilety/