Blisko 600 zawodników i niesamowicie szybkie tempo biegu. Zwycięzca 10 km przebiegł w czasie 30 minut i 14 sekund. Na trasie Pyrzyckiej Szybkiej Dychy działo się naprawdę wiele.

Adam Nowicki ze Szczecina wygrał Pyrzycką Szybką Dychę. Dystans 10 kilometrów przebiegł w czasie 30,14. Drugi na mecie Wojciech Piwowarczyk stracił do tryumfatora ponad dwie i pół minuty. Niemniej pyrzyccy kibicie cieszyli się z wyniku Piwowarczyka, przecież to reprezentant miasta, które gościło dzisiaj blisko 600 biegaczy. Na najniższym stopniu podium stanął Paweł Związek ze Szczecina.

W klasyfikacji kobiet wygrała Monika Andrzejczak, na drugim miejscu uplasowała się Nikolina Szurgocińska z Chojny (reprezentująca barwy Hermesa Gryfino). Trzecie miejsce przypadło Katarzynie Wroteckiej z Piły.

W klasyfikacji biegaczy na dystansie 5 km wśród mężczyzn wygrał Arkadiusz Minko, drugi był Sebastian Łukaszewski, trzeci Kamil Pikula. Wśród kobiet na tym dystansie wygrała Paulina Kaczmarek, drugie miejsce zajęła Aneta Jaz reprezentująca Active Chojna, trzecie miejsce wywalczyła Anna Sawińska.