Morzycko Moryń jest jedyną drużyną w IV lidze, które w trzech meczach zdobyły komplet punktów. Teraz jest liderem rozgrywek, a już najbliższą środę derby regionu – Morzycko zagra z Osadnikiem w Myśliborzu.

Takiego startu rozgrywek nie spodziewali się najbardziej zagorzali fani Morzycka. Team z Morynia po trzech pierwszych meczach ma komplet punktów i jest liderem IV ligi.

W miniony weekend Morzycko podejmowało na własnym boisku Polski Cukier Kluczevia Stargard. Przeciwnik to drużyna z dużym doświadczeniem i od razu było wiadomo, że tanio skóry nie sprzeda. Ale piłkarze z Morynia pokazali klasę. Mecz rozstrzygnęli już w pierwszej części spotkania. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Bartosz Skóra (9 minuta) oraz Łukasz Baran (39 minuta).

Morzycko to jedyna drużyna rozgrywek, która odniosła komplet zwycięstw w trzech pierwszych kolejkach.

Fatalnie natomiast rozgrywki rozpoczął Osadnik Myślibórz. Przegrał wszystkie dotychczasowe pojedynki i zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. W miniony weekend piłkarze z Myśliborza przegrali na wyjeździe z Gryfem Polanów 4:1.

Już w najbliższą środę wielkie derby regionu. Morzycko zagra w Myśliborzu z Osadnikiem. Piłkarze z Morynia są faworytem tego spotkania. Początek meczu o 17:30.