Od piątku 6 kwietnia rozpocząć się miały prace związane z remontem fragmentu linii kolejowej 273 w miejscowości Godków Osiedle. Termin po raz kolejny został przełożony, a konkretna data realizacji zadania nie jest znana.


Utrudnienia w ruchu w związku z modernizacją linii kolejowej w pierwotnej wersji miały rozpocząć się 26 marca i potrwać do soboty 7 kwietnia br. Od tego momentu termin został już dwukrotnie zmieniony. Ostatecznie przejazd miał zostać zamknięty od 6 do 17 kwietnia br. jednak i ta data została przełożona.

Informację potwierdza Wojciech Dymarski pracownik firmy DROMO Sp. z o.o.

- Zamknięcie przejazdu w miejscowości Godków Osiedle powiązane jest z otwarcie przejazdy w Bielinie, tam niestety nie do końca wszystko zostało zrobione i w związku z tym prace na przejeździe w ciągu DK nr 23 zostały przełożone na inny termin, niestety jeszcze nieznany - wyjaśnia Wojciech Dymarski.

Z informacji, które udało się nam pozyskać, w związku z dalszymi pracami w Bielinie na zamknięcie przejazdu w miejscowości Godków Osiedle zgody nie wyraziła Zarząd Dróg Wojewódzkich.