To będzie największa impreza w regionie. Jerzy Połomski, Patrycja Markowska, After Party czy Piękni i Młodzi, to tylko część gwiazd, które wystąpią na terenie dawnego amfiteatru podczas tegorocznych Dni Dębna.


Włodarze gminy Dębno nie szczędzili w ilości gwiazd, które świętować będą wraz z mieszkańcami podczas tegorocznych Dni Dębna. 

Inauguracja obchodów rozpocznie się w piątek 18 sierpnia o godz. 19.00. Tego dnia na scenie usłyszymy m.in. koncert zespołu SKŁADAK, BIG SEXY oraz OUTCRY. Wieczór zaś rozbrzmi w rytm muzyki disco polo w wykonaniu zespołu AFTER PARTY oraz PIĘKNYCH i MŁODYCH. Natomiast dla spragnionych rozluźnienia i łez szczęścia zapraszamy do sali widowiskowej Dębnowskiego Ośrodka Kultury na program pt. "Tak że o" w wykonaniu kabaretu HRABI.

Dębno nie zwolni tempa także w sobotę, gdzie w samo południe odbędzie się XII Poranny Bieg Pidżamowy. Tego dnia na scenie usłyszeć będzie można nieśmiertelną muzykę grupy Queen czy covery Frediego Mercurego w wykonaniu szczecińskiego zespołu muzycznego LORD. Wieczorem zaś koncert legendy polskiej sceny muzycznej, Jerzego Połomskiego oraz Patrycji Markowskiej.