02 października br. Burmistrz Dębna Grzegorz Kulbicki wręczył  uczniom Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jarosława Dąbrowskiego w Dębnie nagrody za osiągnięcia i wyniki w nauce uzyskane w roku szkolnym 2019/2020.

Nagrody otrzymali:

  1. Dawid Michał Jaz - za uzyskanie tytułu finalisty w konkursie fizycznym oraz tytułu finalisty w konkursie chemicznym organizowanym przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty.
  2. Filip Słupski - za uzyskanie tytułu finalisty w konkursie matematycznym organizowanym przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty.
  3. Pola Dec – za uzyskanie tytułu finalisty w konkursie języka polskiego organizowanym przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty.
  4. Hanna Katarzyna Czyżak – za uzyskanie tytułu finalisty w konkursie biologicznym oraz tytułu finalisty w konkursie języka polskiego organizowanym przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty.
  5. Iga Czerniecka - za uzyskanie tytułu finalisty w konkursie biologicznym oraz tytułu finalisty w konkursie języka niemieckiego organizowanym przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty.
  6. Igor Maciejewski – za uzyskanie tytułu finalisty w konkursie historycznym organizowanym przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty.

Burmistrz Dębna wszystkim wyróżnionym uczniom życzył dalszych sukcesów. Podziękował za trud i pracę włożoną w naukę.