Burmistrz Dębna Grzegorz Kulbicki przyznał 5 uczniom nagrody za osiągnięcia i wyniki w nauce uzyskane w roku szkolnym 2019/2020. Nagroda Burmistrza jest przyznawana każdego roku na podstawie z § 5 Uchwały nr XVI/147/2019 Rady Miejskiej Dębna z dnia 19 grudnia 2019r. w sprawie utworzenia funduszu stypendialnego za osiągnięcia i wyniki w nauce oraz za osiągnięcia sportowe.

Celem nagrody za osiągnięcia w nauce jest wyróżnienie uczniów, którzy otrzymali tytuł laureata konkursów, turniejów, olimpiad określonych w Rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z 29 stycznia 2002 r. w sprawie organizacji oraz sposobu przeprowadzania konkursów, turniejów, olimpiad (Dz. U. Nr 13, poz. 125).
Lista osób, którym przyznano nagrody za osiągnięcia i wyniki w nauce:
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Dębnie
  1. Marcin Matłacki – za uzyskanie tytułu laureata w konkursie języka angielskiego organizowanym przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty.
  2. Inez Szewczyk - za uzyskanie tytułu laureata w konkursie fizycznym organizowanym przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty.
Burmistrz i Marcin Matłacki
Szkoła Podstawowa im. Wł. St. Reymonta w Cychrach
  1. Zuzanna Miąsko - za uzyskanie tytułu laureata w konkursie języka niemieckiego organizowanym przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty.
  2. Hanna Kinga Wolska - za uzyskanie tytułu finalisty w konkursie języka polskiego organizowanym przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty.
Burmistrz i Zuzanna Miąsko
Burmistrz i Hanna Wolska z mamą
Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Sarbinowie
  1. Daria Pieczonka - za uzyskanie tytułu finalisty w konkursie matematycznym organizowanym przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty.
Burmistrz i Daria Pieczonka
STYPENDIA DYREKTORA
ZA OSIĄGNIĘCIA I WYNIKI W NAUCE ORAZ ZA OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE
Na podstawie z § 4 Uchwały nr XVI/147/2019 Rady Miejskiej Dębna z dnia 19 grudnia 2019r. w sprawie utworzenia funduszu stypendialnego za osiągnięcia i wyniki w nauce oraz za osiągnięcia sportowe, Dyrektorzy Szkół, dla których Gmina Dębno jest organem prowadzącym.
Stypendia za osiągniecia w nauce i sporcie przyznane przez Dyrektorów Szkół, dla których Gmina Dębno jest organem prowadzącym na podstawie § 4. 1 Uchwały nr XVI/147/2019 Rady Miejskiej Dębna z dnia 19 grudnia 2019r. w sprawie utworzenia funduszu stypendialnego za osiągnięcia i wyniki w nauce oraz za osiągnięcia sportowe  (§ 4. 1 Stypendium za wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe przyznaje dyrektor szkoły w trybie określonym w art. 90g ustawy z dnia 7 września 1991r. o systemie oświaty).
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Dębnie
  1. Maja Balcerczyk
  2. Hubert Brzezicki
  3. Mirabella Gluza
  4. Antonina Koszałek
  5. Kacper Makszanowski
  6. Joanna Remberger
  7. Anna Włodkowska -Moszej
  8. Zuzanna Dłubis
  9. Filip Majdański
  10. Lena Pisz
  11. Nikola Urbaniak
  12. Zuzanna Czepułkowska
  13. Lena Łojko
  14. Borys Baszczuk
  15. Adrian Duczek
  16. Tymoteusz Marciniak
  17. Marcel Janicki
  18. Aleksandra Stelczyk
  19. Iga Wojtala
  20. Bartłomiej Frąckowiak
  21. Kaja Jagiełło
  22. Julia Jakóbczyk
  23. Inez Szewczyk
Szkoła Podstawowa nr 2 im. A. Fiedlera w Dębnie
  1. Ignacy Guzek
  2. Amelia Kożuszek
  3. Aleksandra Stankiewicz
  4. Zuzanna Olszak
  5. Kamila Miklas
  6. Tomasz Olszewski
  7. Dorota Bobik
  8. Oliwia Jaworska
  9. Julia Kieda
  10. Weronika Krawczuk
  11. Marta Izak
  12. Anna Kmita
  13. Jan Maciejewski
  14. Alicja Podbereska
  15. Jakub Podbereski
  16. Igor Słowiński
  17. Wiktoria Taracińska
  18. Bartosz Berliński
  19. Maja Psiuk
  20. Franciszek Słowiński
Szkoła Podstawowa nr 3 im. J. Dąbrowskiego w Dębnie
  1. Róża Popławska
  2. Pola Dec
  3. Filip Słupski
  4. Hanna Czyżak
  5. Wiktoria Dworak
  6. Esteban Wujda
  7. Amelia Dobrowolska
  8. Konrad Skiba
  9. Iga Czerniecka
  10. Wiktoria Zając
  11. Kinga Jasińska
  12. Nina Myszczyszyn
  13. Mateusz Kurpiel
  14. Tymoteusz Sawicki
  15. Michał Skiba
  16. Jakub Szwechłowicz
  17. Wiktoria Gruchot
  18. Patryk Deuter
  19. Dorota Plucińska
  20. Zuzanna Blicharz
  21. Oliwia Chawawko
  22. Natalia Trumpakais
  23. Dawid Jaz
  24. Antoni Drogomirecki
  25. Jan Popławski
  26. Kacper Prokop
  27. Oliwia Brzostowska
  28. Kacper Wyhowski
  29. Wiktoria Krzyżek
  30. Bartosz Maskalewicz
  31. Hanna Kiełbasa
  32. Antonina Baszczuk
  33. Martyna Opara
  34. Zuzanna Antczak
  35. Alicja Jemczura
  36. Hanna Dłużniewska
  37. Zuzanna Warunek
Szkoła Podstawowa im. Wł. St. Reymonta w Cychrach
  1. Hanna Kinga Wolska
  2. Daria Czarnak
  3. Kamila Julianna Skwarek
  4. Bartosz Gabrysiak
  5. Anna Marciniszyn
  6. Karolina Marlena Radziukiewicz
  7. Katarzyna Mazurowska
  8. Joanna Wilman
  9. Aleksandra Jordan
Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Sarbinowie
  1. Daria Wanda Pieczonka
  2. Nikola Marta Worobiej
  3. Dobrosława Joanna Rajczakowska
  4. Daniela Sulich
  5. Kornel Kazancewicz
  6. Cyprian Gracjan Majchrowski
  7. Zuzanna Kubińska
  8. Konrad Kaczor
  9. Jakub Rojek
  10. Gniewosz Piotr Rajczakowski
Szkoła Podstawowa nr 1 w Smolnicy
  1. Maciej Pleń
  2. Adam Pacanowski
  3. Martyna Misztal
  4. Hubert Sobczak
  5. Zuzanna Maria Kopciuch
  6. Marcel Sypniewicz
  7. Anastazja Kołodziejczyk
  8. Marcelina Skrobisz
  9. Martyna Paulina Orczyńska
Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Różańsku
  1. Jagoda Jundziłł
  2. Marcel Habrychow
  3. Martyna Grec
  4. Jakub Kopciuch
  5. Anna Wolańska