W niedzielę 13 maja miała miejsce premiera utworu pt. "My Psijaciele". Projekt, to praca wspólna chojeńskiego rapera Herusia oraz podopiecznych i wolontariuszy Chojeńskiego Stowarzyszenia Przyjaciół Zwierząt "Psijaciele".


"Zwierze to przyjaciel, my to "Psijaciele", jak mam coś przydatnego to chętnie się podzielę", usłyszeć możemy słuchając premierowego utworu Herusia, w realizacji którego udział wzięli: Justyna Chodkiewicz Gajowska, Michał Gajowski, Jola Bielak, Daria Wieczorek, Sulik, MXL PROD.i Łukasz Stefańczuk, jak również podopieczni Stowarzyszenia.

Klip do utworu "My Psijaciele" w głównej mierze został nakręcony na terenie Stowarzyszenia, a jego pierwszorzędnym przesłaniem jest zachęcenie do pomocy oraz wsparcia codziennej działalności Stowarzyszenia. Piosenka utrzymana w klimacie reagge zachęca równie do odwiedzania chojeńskich pupili i ich adopcji.

- Projekt ma na celu promocję Chojeńskiego Stowarzyszenia Przyjaciół Zwierząt "Psijaciele" w celu dotarcia do jak największej grupy ludzi chętnych do pomocy - informuje na swoim profilu Facebookowym Heruś.

Zachęcamy serdecznie do odsłuchania utworu, a osoby chcące udzielić wsparcia do kontaktu ze Stowarzyszeniem poprzez profil Facebookowy/Psijaciele - Chojeńskie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt.