Dmytro Donos strzelił cztery z dziewięciu bramek dla Morzycka Moryń w meczu z Olimpią Smolnica. Nasi piłkarze rozgromili rywala i pewnie awansowali do kolejnej rundy Pucharu Polski ZZPN. Słabo zagrała Iskra Banie, która gładko uległa Mierzyniance. Niespodzianki nie było również w Gardnie.

Ostre strzelanie urządzili sobie piłkarze Morzycka Moryń w wyjazdowym spotkaniu z Olimpią Smolnica. Losy spotkania tak naprawdę rozstrzygnęły się już w pierwszej odsłonie pojedynku, na przerwę team z Morzycka schodził z czterobramkową przewagą.

W drugiej połowie nasi piłkarze nie zwalniali tempa, fantastycznie zagrał Dmytro Donos, który w drugiej części spotkania strzelił cztery bramki. Ostatecznie Morzycko wygrało 9:0 i awansowało do kolejnej fazy rozgrywek.

Bramki w tym spotkaniu dla Morzycka zdobywali: Dmytro Donos (4), Jacek Chrzanowski (2), Mateusz Głos, Yevhen Shapoval oraz Adrian Dębicki (po jednej).

Lepszej gry spodziewaliśmy się natomiast po zawodnikach Iskry Banie. Rewelacja sezonu niestety nie sprostała przed własną publicznością Mierzyniance Mierzyn ulegając aż 1:5. To był ostatni mecz piłkarzy z Bań w tym sezonie w rozgrywkach PP.

Równie gładko przegrał Grot Gardno, który podejmował na swoim boisku Iskierkę Szczecin. Liczyliśmy na niespodziankę, ale rywale był wyraźnie za mocno na team z Gardna. Grot przegrał 0:5 i podobnie jak Iskra Banie, zakończył swoją przygodę w PP.