Drużyna Morzycka Moryń rozpoczęła przygotowania do nowego sezonu, pod okiem nowego trenera, którym został dobrze znany z występów w chojeńskiej Odrze Paweł Zatorski. Życzymy powodzenia trenerowi i sukcesów w pracy z drużyną.

Na rynku transferowym spory ruch. Do drużyny Morzycka wróciło kilku graczy, a kolejni są w trakcie ustalania, wsólnie z Zarządem Klubu z Morynia, zasad współpracy w najbliższym sezonie.

Do drużyny Morzycka dołączyli między innymi zawodnicy którzy z powodzeniem występowali w moryńskiej jedenastce wcześniej: Adrian Dębicki, Jacek Chrzanowski, Bartosz Jędrasiak, Paweł Jędrasiak. Możliwe że do drużyny dołączy także Krystian Zielas występujący ostatnio w drużynie Czcibora Cedynia. Frekwencja na treningach dopisuje, a pierwszy mecz z Dębem Dębno w Moryniu już 18.08.2019. Zapraszamy!

Nadchodzący sezon w klasie okręgowej zapowiada się interesująco z racji obecności w lidze okręgowej dużej liczby drużyn z naszego regionu m.in. Odra Chojna, Czcibor Cedynia, Iskra Banie, Energetyk Gryfino, Dąb Debno, Osadnim Myślibórzy czy Sokół Pyrzyce, co istotne dla kibiców Morzycka, aż 10 meczy będzie rozegranych w Moryniu z racji remontów boisk drużyn, które miały być gospodarzami.

W najbliższą niedzielę 11.08.2019 na stadnione w Moryniu, Morzycko Moryń rozegra mecz kontrolny z drużyną Rurzycy Nawodna o godzinie 18.00. Dzięki sumiennej pracy gospodarza obiektu w Moryniu murawa stadionu prezentuje się wyśmienicie i jest jedną z lepszych w okolicy.