Wydział Szkolenia ZZPN ogłasza nabór do Gimnazjalnych Ośrodków Szkolenia Sportowego Młodzieży w piłce nożnej, w których kształcą się i uczą piłkarskiego rzemiosła młodzi utalentowani adepci futbolu.

W naszym województwie znajdują się 2 takie szkoły - GOSSM w Szczecinie i Koszalinie. W szczecińskim GOSSM swoją piłkarską karierę zaczynali m.in. Grzegorz Krychowiak, Łukasz Zwoliński czy Sebastian Rudol i wielu innych Reprezentantów Polski. Przyjedź na testy i sprawdź czy czeka Cię piłkarska kariera !!! Najbliższy termin testów sprawnościowych w dn. 21-22 kwietnia br. dokładne informacje na stronach internetowych ZZPN.

Dodatkowo w 25.04 13.05 br. na terenie całego województwa zachodniopomorskiego WS ZZPN przeprowadzi w wybranych miejscowościach konsultacje powiatowe, w których mogą uczestniczyć wszyscy młodzi zawodnicy zrzeszeni w klubach piłkarskich województwa z roczników 2003/2004. Sprawdź kiedy konsultacja odbędzie się w pobliżu Twojego miejsca zamieszkania i przyjedź na testy. Trenerzy kadr województwa ZZPN będą szukali kandydatów do gry w Reprezentacjach ZZPN i młodzieżowych Reprezentacjach Polski.

Zapraszamy wszystkich do udziału !!! 

Więcej informacji również na stronie internetowej www.ws-zzpn.pl