Maciej Mazur, pochodzący z Krzymowa 24-latek zaprezentuje swój talent wokalny podczas przesłuchań w ciemno w muzycznym talent show "The Voice of Poland". Premierowy odcinek 9. edycji programu wyemitowany został 1 września na kanale TVP2. Czy Maciek swoim głosem zachwyci jurorów? O tym przekonać będziemy się mogli już w najbliższą sobotę 8 września.


Finalista 5. edycji programu Idol Polska, Maciej Mazur nie zwalnia tempa w spełnianiu swoich marzeń i rozwoju kariery wokalnej. Tym razem pochodzący z gminy Chojna 24-latek swój wokal podda pod ocenę Patrycji Markowskiej, Piotra Cugowskiego, Michała Szpaka i Grzegorza Hyżego -  trenerów 9. edycji programu "The Voice of Poland".

O udziale w muzycznym show poinformował dziś na swoim profilu na Instagramie sam Maciek pisząc: "Taaaaka sytuacja! Do kogo by tu pójść?"  Wpis ten choć niejednoznaczny sugerować może, że występ wokalisty podczas przesłuchań w ciemno zakończył się sukcesem, a jego osoba wzmocni jedną z czterech 12-osobowych drużyn programu.

Jaką piosenkę zaśpiewa Maciek? Czy zachwyci jej wykonaniem jurorów? Którego z trenerów wybierze na swojego opiekuna w programie? O tym przekonamy się oglądając w sobotę 8 września o godz. 20:05 kolejny odcinek programu "The Voice of Poland".

Poniżej prezentujemy krótki przedsmak tego co nas czekać w sobotni wieczór. 

Gratulujemy i trzymamy kciuki!