Niespodziewana decyzja Miłosza Łuszczyka – członek zarządu powiatu pyrzyckiego zrezygnował ze swojej funkcji. Teraz radę powiatu czeka trudna decyzja. Trzeba będzie wybrać do Zarządu nową osobę.


- Życie stawia przed nami wiele wyborów, które wynikają z różnych sytuacji. Ja też stanąłem przed jednym z nich. Zdecydowałem się jednak na inny kierunek rozwoju zawodowego, nie związany z samorządem lokalnym – pisze Miłosz Łuszczyk. To radny powiatu pyrzyckiego, był Członkiem Zarządu. Był, ponieważ właśnie złożył rezygnację z pełnionej funkcji.

Informacja o rezygnacji pojawiła się w mediach społecznościowych.

- Pragnę podziękować tym wszystkim, którzy pomagali mi w pracy na rzecz lokalnej społeczności, dziękuję zwłaszcza kolegom z Zarządu Powiatu Pyrzyckiego oraz pracownikom Starostwa Powiatowego w Pyrzycach – pisze Miłosz Łuszczyński. - Rok ubiegły w historii powiatu pyrzyckiego był rekordowym jeśli chodzi o inwestycje drogowe, wspominając chociażby największą inwestycję w Żukowie, przebudowę mostu w Warszynie czy kompleksową przebudowę drogi w Czarnowie. Mam osobistą satysfakcję, że miałem również swój udział w realizacji tych inwestycji. W roku bieżącym również wiele prac zostanie wykonanych, część oczekuje jeszcze na wyłonienie wykonawców. Sprawy idą w dobrym kierunku. To był bardzo ciekawy i owocny rozdział mojego życia, który już pomału zamykam – dodaje.

Były już członek powiatu nie wyjaśnia szczegółowo, co jest powodem jego rezygnacji. Teraz radnych powiatu czeka trudna decyzja. Najprawdopodobniej na najbliższych obradach zostanie dokonany wybór osoby, która zastąpi w Zarządzie Miłosza Łuszczyka.