Po malowniczym terenie Doliny Miłości w ostatnią sobotę października odbędzie się 7. edycja biegu i marszu pn. LOVE RUN. Trasa tegorocznego biegu liczyć będzie 8 km, natomiast kijkarze Nordic Walking do pokonania będą mieli dystans 4 km.


Jeśli szukacie sportowych emocji, bez zbędnej rywalizacji. Jeśli chcecie miło spędzić czas w otoczeniu przyrody i fajnych ludzi. Jeśli macie ochotę zabrać pociechy na radosną regionalną imprezę w przyjacielskiej atmosferze. To LOVE RUN jest właśnie dla Was.

Jak informują Organizatorzy w tegorocznej edycji Love Run nie obowiązuje opłata startowa. Warunkiem uczestnictwa w biegu jest natomiast dostarczenie nagrody rzeczowej (wartość 30-50 zł) oraz wpłata min. 15 zł na rzecz akcji pomocy Filipkowi.

Dystans tegorocznego biegu, który wystartuje o godz. 11.00 to 8 km. Marsz Nordic Walking rozpocznie się o godz. 11.15, a kijkarze do pokonania będą mieli dystans 4 kilometrów.

Trasa biegu i marszu LOVE RUN posiada charakter przełajowy i prowadzić będzie ścieżkami parkowo-leśnymi, częściowo wysypanymi grysem.

Zgłoszenia należy przesyłać drogą elektroniczną za pomocą specjalnego formularza, dostępnego na stronie internetowej www.dolinamilosci.pl do dnia 26.10.2017 r.