Z końcem września zakończy się rekrutacja wolontariuszy "Szlachetnej Paczki". Do udziału w programie i niesienia pomocy najbardziej potrzebującym osobom w naszym regionie zachęca Natalia Kucharska, lider "Szlachetnej Paczki" z terenu Chojny i okolic.


- Poszukuję chętnych wolontariuszy. Jeśli wiesz, że warto pomagać zapraszam do Naszego zespołu. Czekamy i pamiętajcie: razem możemy wiele - zachęca do zgłaszania się Natalia Kucharska.

Kim jest SuperW?
To osoba (wolontariusz), która nie boi się wyzwań, ponosi odpowiedzialność za powierzone zadania, rozwija się, wykorzystuje swoje talenty i umiejętności oraz pokazuje, że jedyną przeszkodą w wygrywaniu jest mentalność.

Zadania SuperW
Zadaniem wolontariusza będzie m.in. dotarcie do rodzin w potrzebie, połączenie ich z darczyńcami, współorganizacja grudniowego finału PACZKI oraz stworzenie ewaluacji działań całej edycji projektu.

Aby zostać wolontariuszem Szlachetnej Paczki lub Akademii Przyszłości wystarczy wypełnić krótki formularz na stronie www.superw.pl, przyjść na rozmowę rekrutacyjną ze swoim przyszłym koordynatorem, przejść wdrożenie przygotowujące do pierwszych zadań i zacząć działać!

Jaka wielka może być moc niesionej pomocy? O tym przekonać mogliśmy się w ubiegłym roku, kiedy dzięki zespołowi Natalii Kucharskiej udało się pomóc Iwonie i Janowi, których marzeniem było wziąć ślub.