Pracowity tydzień funkcjonariuszy policji z gryfińskiego garnizonu. Przedstawiamy najważniejsze wydarzenia z jakimi borykali się nasi policjanci.

W dniu 30 września w Chojnie przy ul. Transportowej dokonano kradzieży dwóch akumulatorów z samochodu marki MAN o wartości 1000 zł.

W dniu 1 października 2016 r. w Chojnie na ul.Szczecińskiej policjanci ORD podczas kontroli drogowej ujawnili, że kierujący motorowerem, 32-letni mieszkaniec naszego powiatu, znajduje się w stanie nietrzeźwości - 1,36 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

W dniu 2 października 2016 r. w Godkowie-Osiedle obywatel Niemiec dokonał zniszczenia telefonu komórkowego oraz okularów, wszystko o łącznej wartości 1290 zł.

W dniu 2 października 2016 r. w Gryfinie przy ul. Sprzymierzonych zatrzymano 27-letniego mieszkańca naszego miasta, który posiadał przy sobie środki odurzające w postaci amfetaminy.

-W dniu 3 października 2016 r. w jednej z miejscowości gminy Banie, policjanci Wydziału Kryminalnego KPP w Gryfinie w namiocie foliowym ujawnili uprawę konopi indyjskich o wysokości do 80 cm. 40-letni mieszkaniec tej miejscowości został zatrzymany i odpowie za nielegalną uprawę konopi indyjskich.

W dniu 7 października 2016 r. w Lisim Polu dokonano włamania do samochodu marki Skoda Octavia, z którego skradziono radioodtwarzacz marki Sony o wartości 300 zł.

W dniu 7 października 2016 r. w Pniewie policjanci OPI podczas kontroli drogowej samochodu osobowego marki Opel Astra ujawnili, że kierujący 19-letni mieszkaniec naszego powiatu znajduje się w stanie nietrzeźwości - 0,56 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.