Mamy dla Was niespodziankę. Niebawem na łamach Obserwatora Nadodrzańskiego ruszy kącik kulinarny. Będzie to miejsce, w którym to Wy, nasi czytelnicy, będziecie mogli prezentować swoje przepisy i kucharskie doświadczenia. CZEKAJĄ NAGRODY!

Startujemy z nowym działem na naszej stronie. Niebawem ruszymy z kącikiem kulinarnym, będziemy prezentować „kucharskie” skarby regionu. W związku z tą ideą mamy dla Was drodzy Czytelnicy konkursową zabawę, oczywiście zwycięzca zostanie nagrodzony.

Czekamy na Wasze przepisy i kuchenne pomysły. Propozycje można nadsyłać do 21 października na adres mailowy kontakt@ono24.info. Wszystkie przepisy, lub innego rodzaju publikacje związane z kulinariami, zostaną opublikowane na łamach naszego serwisu, a także na fan page`u naszego wydawnictwa. Autor tego artykułu, który zbierze największą ilość lajków pod postem na Facebooku, zostanie nagrodzony patelnią marki Tefal.

Jako, że nasz region mocno jest związany z Odrą, tematem przewodnim konkursu jest RYBA. Kto może wziąć udział? Osoby pełnoletnie. Jaka forma publikacji jest dopuszczalna? Może to być przepis, felieton kulinarny, a nawet rozprawa naukowa, która może pomóc kucharzowi w przygotowaniu pysznego posiłku z wykorzystaniem ryby.