Fundacja Przyjaciele Czterech Łap, Barlinecki Ośrodek Kultury oraz OTOZ Animals Barlinek, zapraszają na wyjątkowe wydarzenie – koncert charytatywny na rzecz czworonogów. Odbędzie się on 28 lutego (piątek) godz. 18.00 sala widowiskowa BOK, ul. Podwale 9.
W programie m.in. występ Feeling Dance Group oraz koncert zespołu Forbidden Souls. Nie zabraknie spotkania z dr Danielem Figlem inicjatorem Veterinary Expedition, czyli akcji, podczas której dr Daniel wraz z wolontariuszami, jeżdżą do Kirgistanu i uczą tamtejszych weterynarzy jak w sposób humanitarny zmniejszyć populację zwierząt (sterylizacja i kastracja), zastępując stosowany tam odstrzał psów.
Zwierzęta będzie można wesprzeć w tym dniu na różne sposoby – będzie ciasto i możliwość zakupu gadżetów ale najważniejsze i najbardziej atrakcyjne, będą licytacje. Będą mogli Państwo powalczy o m.in. książkę z autografem Olgi Tokarczuk, tygodniowy nocleg w Malmö w Szwecji, vouchery na tort, sesje zdjęciowe czy też zabiegi kosmetycznej, obiad w restauracji, obrazy również te namalowane przez dzieci przygotowane specjalnie na to wydarzenie czy też ceramikę. Można również przynieść karmę dla bezdomniaków i zwierząt przebywających w domach tymczasowych.
Zabierzcie ze sobą dobry nastrój oraz trochę grosza. Zapowiada się miły wieczór, podczas którego będziecie mogli wesprzeć tych, którzy nie mają głosu a potrzebują naszego wsparcia.
Koncert wspierają Królowa Puszczy Barlineckiej, Boginka Moriana oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Mostkowie.
Serdecznie zapraszamy.
Wstęp wolny.
Fundacja Przyjaciele Czterech Łap