Zarząd oraz sztab szkoleniowy Klubu Sportowego Energetyk Gryfino informuję że z dniem 27.08.2019 podjął decyzję o wycofaniu swojego zespołu z rozgrywek Wojewódzkiej Ligi Juniorów Starszych. 
Decyzja ta podyktowana jest przede wszystkim niestabilna sytuacją kadrową i frekwencją w zespole juniorów starszych wynikających z różnych przyczyn życiowych.
Wychodząc na przeciw problemom drużyny juniorskiej i młodzieżowej, oraz chłopców, którzy chcą w dalszym ciągu reprezentować Energetyk i pragną grać w tym klubie Zarząd KS Energetyk postanowił powołać w miejsce drużyny juniorów starszych - drużynę rezerw.
Drużyna ta w głównej mierze złożona będzie z zawodników, którzy są juniorami starszymi oraz młodzieżowcami. Pozwoli to w dalszym ciągu na utrzymanie w klubie i włączenie się o walkę gry w pierwszym zespole zawodników z rocznika 2001 i 2002, oraz młodzieżowców. 
Liczymy też, że tym samym stworzymy opcję powrotu dla zawodników, którzy skończyli wiek juniora a z różnych powodów nie mogli podjąć treningów w pierwszym zespole.
Drużyna rezerw występować będzie w bieżącym sezonie w klasie B gr. 2. 
Drużyna juniorów młodszych niezmiennie pozostaje w WLJM składać na nią będą się roczniki 2003-2005.
Ze sportowym pozdrowieniem
Sztab szkoleniowy, oraz Zarząd K.S. Energetyk Gryfino