#GaszynChallenge to akcja strażaków ochotników z Gaszyna. Wszystko zaczęło się od zbiórki na rzecz chorego chłopca. Gryfińscy funkcjonariusze podjęli wyzwanie i przyłączyli się do wsparcia wspólnej akcji niesienia pomocy choremu dziecku.

Nominowani zostaliśmy przez kolegów z Komendy Miejskiej Policji w Swinoujściu, Państwowej Straży Pożarnej w Gryfinie, Gryfińskiego Stowrzyszenia Ratowniczego oraz Ochotniczej Straży Pożarnej w Wełtyniu. W związku z czym dnia 25.06.2020 roku funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie spotkali się przed budynkiem komendy żeby podjąć wyzwanie, pompować oraz zebrać pieniądze dla chorego Franka - małego wojownika. Zebrane fundusze zostaną przekazane na specjalną skarbonkę www.siepomaga.pl.

Do dalszej walki na rzecz chorych dzieci nominujemy: Prokurature Rejonową w Gryfinie, Straż Miejską w Gryfinie oraz Straż Leśną w Gryfinie.

Wszyscy z Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie, zarówno funkcjonariusze jak i pracownicy cywilni, małemu Frankowi życzą powrotu do zdrowia. Pozdrawiamy oraz trzymamy kciuki!!