W dniach 16-18.11.2018 r., w Krotoszynie obyły się Mistrzostwa Polski w zapasach młodzików z roczników 2004-2006. Patrząc na poprzednie lata, Krotoszyn od zawsze był szczęśliwym miejscem dla Husaria Fight Team.
Niejednokrotnie z tego miejsca przywożono medale m.in. w turniejach ogólnopolskich, międzywojewódzkich mistrzostwach młodzików czy ogólnopolskiej olimpiadzie młodzieży. I tym razem Mistrzostwa Polski Młodzików okazały się szczęśliwe – HFT zdobyło trzy medale na czterech zawodników. Najlepszy wynik w historii klubu wśród chłopców zdobył Kacper Krawczak, walcząc w kategorii 68 kg, dochodząc aż do finału MP. Niestety, sam finał Kacper przegrał, zostając jednocześnie pierwszym Vice-mistrzem Polski wśród chłopców z Klubu. Kolejnym zawodnikiem, który wywalczył brązowy medal był Eryk Pacyna (62 kg). Najpierw w półfinale poniósł porażkę z późniejszym mistrzem polski i z automatu walczył w małym finale. Po emocjonującej walce wygrał poprzez położenie przeciwnika na plecy. Ostatnim zawodnikiem zdobywającym brązowy medal był Bartosz Ochroński (57 kg) – jeden z podopiecznych, w którym trener widział nadzieję na zdobycie tytułu Mistrza Polski. Niestety, plan się nie powiódł, w drugiej walce Bartek musiał uznać wyższość przeciwnika. Jednak w kolejnych starciach nie dał szans przeciwnikom, i jako jedyny do tej pory zdobył drugi medal z rzędu na MP młodzików (brązowy medal zdobył także rok temu w Brzegu Dolnym). Oskar Nowakowski walczący w przedziale 52 kg ostatecznie zajął dwunaste miejsce w kraju. Zapasy w klubie Husaria Fight Team cieszą się szerokim uznaniem wśród dzieci i młodzieży. Trenerem wszystkich grup jest Wojciech Antczak.