Poznaliśmy artystów Dni Gryfina 2019. Już od kilku lat z powodzeniem DNI GRYFINA odbywają się na gryfińskim Nabrzeżu Miejskim. Staje tutaj wielka plenerowa scena, na której występują artyści reprezentujący różne gatunki sztuki, lokalni muzycy oraz gwiazdy polskich scen. W tym roku atrakcje muzyczne odbywać się będą 1 i 2 maja.

Trzeci dzień wielkiej gryfińskiej majówki będzie wielkim świętem sportu a jego głównym wydarzeniem: 5. GRYFIŃSKI TRANSGRANICZNY FESTIWAL BIEGOWY. W środę 1 maja 2019 na scenie DNI GRYFINA wystąpi wielka dama polskiej piosenki Halina Frąckowiak.

Gwiazda zaprezentuje w Gryfinie swoje największe przeboje doskonale znane starszej i tej nieco młodszej publiczności. Nastoletni widzowie ucieszą się z pewnością z koncertu popularnego zespół 4Dreamers. Główną gwiazdą pierwszego dnia majówki, będzie Kamil Bednarek, który z pewnością rozbuja Gryfino w rytmie reggae.

W czwartek 2 maja w Gryfinie wystąpi legendarny zespół Rezerwat. Publiczność DNI GRYFINA będzie miała także niezwykłą okazję obejrzeć koncert jednego z czołowych zespołów z Litwy - COLOURS OF BUBBLES. Na scenie majówki wystąpi także doskonale znana i uwielbiana grupa ENEJ. Gorąco zachęcamy do udziału w przedsięwzięciu, na które zaprasza Burmistrz Miasta i Gminy Gryfino.