Zasady konkursu były proste. Pod postem konkursowym na profilu Ono24.info na facebooku należało umieścić swoje zdjęcie z trybun szczecińskiego stadionu podczas meczu Pogoni Szczecin z Piastem Gliwice.

Spośród nadesłanych zdjęć wybraliśmy dwa, naszym zdaniem, najlepsze. A wysłane zostały one przez dwóch chłopców z Morynia, Szymona i Kacpra. Serdecznie gratulujemy!

O chłopcach pisaliśmy już wcześniej w artykule “Wyjdą z piłkarzami Pogoni. Nagroda dla chłopców z Morynia”. Obaj należą do moryńskiego Pogoń Szczecin Football School. Podczas jednego ze styczniowych treningów zostali oni wyróżnieni i w nagrodę mieli okazję towarzyszyć zawodnikom Pogoni podczas wyjścia na murawę jako eskorta na mecz z Piastem Gliwice. Najwidoczniej chłopcy są w czepku urodzeni.

Zdjęcia nadesłane do redakcji przez chłopców zostały uznane przez redaktorów portalu za najlepsze. Nagrody, w postaci kalendarzy z piłkarzami Pogoni, były do odbioru w naszej redakcji. Szymon wraz z rodzicami odebrał kalendarz w piątek, Kacper wraz z tatą odwiedził nas dzisiaj. Obaj chłopcy nie kryją radości z wygranych nagród.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy!