Przed nami ostatnie, wyjątkowe dni przed zbliżającymi się świętami. Znajdźmy czas i spędźmy kilka krótkich chwil wspólnie podczas  Kiermaszu Bożonarodzeniowego w Niedziele 16 grudnia o godzinie 15.00 na rynku miejskim w Moryniu.

            Specjalnie dla Państwa organizatorzy jarmarku przygotowali wiele atrakcji, w tym: koncert kolęd i pastorałek (sala Geoparku), bogate stoiska rękodzielnicze, na których można będzie nabyć m.in. dekoracje świąteczne, stoiska z wyrobami cukierniczymi (własnoręcznie wypiekane pierniczki oraz pyszne domowe ciasta). Biblioteka miejska przygotowała kiermasz tanich książek (pięknie ilustrowane wydawnictwa dla dzieci i dorosłych – doskonałe na prezent). Nowością tegorocznego kiermaszu będzie możliwość zakupu świeżej ryby (karp).

            Nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych. Fantastyczne, kolorowe pokazy „led show” i wspólne interaktywne zabawy w wykonaniu animatorów z firmy ŚWIATŁOGIEŃ; dzieci odwiedzi także Mikołaj z workiem... słodyczy.

            Zapraszamy również do uczestnictwa w III Świątecznym Marszu Nordic Walking, który rozpocznie się o g. 15.00. Charakter zawodów jest czysto rekreacyjny.

            Ponadto dla wszystkich uczestników niedzielnej imprezy zapewniona jest degustacja potraw świątecznych (barszcz z pierogami), ufundowanych przez burmistrza Morynia p. Józefa Piątka oraz Ośrodek Pomocy Społecznej w Moryniu.

Organizatorzy:

Miejski Ośrodek Kultury w Moryniu

Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Moryniu