Na kanale YouTube ukazał się najnowszy klip rapera Herusia pt. "Jeśli" z Chojną w tle. Ci, którzy kibicują muzykowi nie mogą czuć się zawiedzeni, albowiem utwór rozpoczyna się od ostrej zwrotki Herusia do spokojniejszej Zatora, aż po motywujący refrenu Kasi Matuszewskiej, których raper zaprosił do współpracy.


Po kilkumiesięcznej nieobecności wraca na lokalny rynek muzyczny z nowym utworem. Mowa o Herusiu, a dokładnie Bartoszu Herniku, którego najnowszy klip "Jeśli", to efekt współpracy z lokalnym raperem Zatorem i Kasią Matuszewską. Najnowszy utwór odsłuchać można na autorskim kanale rapera - REPREZENTANT tv.

Heruś w przeszłości związany był z wytwórnią NIELEGAL. Jego ostatni utwór pt. "Lepsze jutro" powstał w maju br. przy współpracy z uczestnikiem programu muzycznego IDOL, Maciejem Mazurem.

Skąd pomysł na wspólny projekt z raperem i chojeńską wokalistką? - Zatora poznałem przez grupę Nielegal. Oboje rapujemy, oboje jesteśmy z tego samego regionu, a ja od zawsze chciałem promować lokalną muzykę - mówi Heruś. - Jeśli chodzi o Kasię, to Zator wyszedł z pomysłem kobiecego wokalu w refrenie. Zawsze podobało nam się połączenie rapu ze śpiewem, więc stwierdziliśmy, że poszukamy odpowiednich do tego osób. Zamieściłem posta na FB z informacją o poszukiwaniu wokalistki, odezwała się Kasia i od razu wiedziałem, że to będzie strzał w dziesiątkę - podkreśla muzyk.

"Jeśli" to klip nagrany na ulicach Chojny, mówiący o przeciwnościach losu, które mogą napotkać każdego z nas. - Zawsze będę promował swoje miasto… w końcu jestem z Chojny -zaznacza Heruś i dodaje, że w niedalekiej przyszłości będzie można usłyszeć kolejne jego utwory.