O tym, że w  gminie Trzcińsko-Zdrój mieszka i pracuje bardzo dużo niezwykle uzdolnionych ludzi, wiemy wszyscy. Jedni pięknie malują, śpiewają, inni potrafią wyczarować cuda z kwiatów, a jeszcze inni mają kulinarne talenty. Jedną z tych osób jest Pani Małgorzata Lewandowska ze Strzeszowa, która od jakiegoś czasu piecze pyszne ciasta i tworzy wymyślne torty. Kto miał okazję zamówić słodkie wypieki od Pani Gosi, wie jak smaczne i pięknie wyglądające słodkości potrafi wyczarować. Właściwie żadna forma i wygląd nie jest dla niej problemem.

Przygotowywała już swoje wypieki na różne okazje. Chrzciny, urodziny, komunie ,wesela czy stypy. Największą popularnością cieszą się jednak fantazyjne torty. Każdy z nich jest niepowtarzalny i robiony na indywidualne zlecenie, według życzenia zamawiającego.

Jak sama pani Małgorzata mówi…”Każde ciasto czy tort jest dla mnie bardzo ważne...do każdego podchodzę indywidualnie i z największą starannością, używając przy tym produktów najwyższej jakości…co najważniejsze jajek z własnego gospodarstwa”.

I to oprócz talentu, klucz do sukcesu i popularności jej ciast. W swoje ofercie ma także bezy, orzeszki, rurki, babeczki. W galerii przedstawiamy kilka zdjęć najciekawszych jej prac. Zachęcamy do korzystania z usług pani Małgorzaty i do wspierania naszych lokalnych twórców i przedsiębiorców. Więcej informacji o wyrobach cukierniczych można znaleźć na profilu „Zatortowana”.