Iskra Banie wygrała z Koroną Klępicz i jest liderem rozgrywek A klasy. Świetnie zagrał też Czcibor, który przed własną publicznością strzelił cztery bramki. Niesamowite widowisko oglądali kibice w Gardnie, tam padło aż osiem bramek, a miejscowy Grot podzielił się punktami z Chrobrym Lisie Pole.

Za nami już cztery kolejki rozgrywek A klasy. Jak na razie najlepiej w tym sezonie spisuje się Iskra Banie, która wygrała trzy swoje pojedynki. W miniony weekend piłkarze z Bań rywalizowali z Koroną w Klępiczu. Po bardzo dobrym i wyrównanym spotkaniu Iskra wygrała 1:0, bramkę na wagę tryumfu strzelił Rafał Kołasiewicz.

Niezłe widowisko oglądali również sympatycy Grota Gardno i Chrobrego Lisie Pole. W tym spotkaniu padło aż osiem bramek, ku zaskoczeniu fanów gospodarzy, mecz zakończył się remisem 4:4 i podziałem punktów. Warto zaznaczyć, że Chrobry nie przegrał jeszcze w tym sezonie meczu, jak dotychczas jedno spotkanie wygrał i trzy zremisował.

Świetnie swoje spotkanie zagrał Czcibor Cedynia, który podejmował Unię Swochowo. Pewnie zwycięstwo 4:0 dało nadzieję sympatykom Czcibora na wysokie miejsce w ligowej tabeli.

Bohaterem Łabędzia Widuchowa został Paweł Kaczor, który w wyjazdowym spotkaniu z LUKS Krzywin zdobył dwie bramki, Łabędź wygrał 2:0 i zajmuje wysokie, 6 miejsce w ligowej tabeli.

Wyniki 4. kolejki A klasy

Czarni Czarnówko - Rurzyca Nawodna 2 - 2
Grot Gardno - Chrobry Lisie Pole 4 - 4
LUKS Krzywin - Łabędź Widuchowa 0 - 2
Energetyk II Gryfino - Pro-Team Żarczyn 2 - 1
Korona Klępicz - Iskra Banie 0 - 1
Zjednoczeni Kurzycko - Witniczanka Witnica 1 - 8
Czcibor Cedynia - Unia Swochowo 4 - 0