Bez bolesnego nakłuwania, uszkodzenia naskórka i długiego gojenia- pierwsze urządzenie pracujące w technologii Tecar CRV w Chojnie jest już dostępne w Gabinecie Kosmetologii Dermedika. To nowy wymiar liftingu twarzy i ciała. Metod liftingujących jest wiele, ale wśród nich wyróżnia się skuteczny i bezbolesny Tecar CRV.

- To nowatorska metoda, która przebudowuje skórę na poziomie warstwy kolagenowej i tkanki podskórnej z nieznaną dotąd skutecznością. To bezbolesny, szybki i bardzo przyjemny w odczuciach zabieg, który można wykonywać przez cały rok - mówi kosmetolog Joanna Olszańska.
Dzięki urządzeniu Tecar Crv można poddać się zabiegom: liftingu twarzy szyi i dekoltu, zagęszczenia skóry, redukcji zmarszczek, cellulitu i obwodów, a nawet powiększenia ust.
Tecar CRV to jedyne urządzenie bazujące na kontrolowanym i mierzalnym depozycie fali o częstotliwości radiowej w obszarze skóry właściwej (zabiegi liftingująco- ujędrniające) i tkanki podskórnej (modelowanie sylwetki i redukcja cellulitu).

Urządzenie oferuje opatentowaną przez włoską firmę Winform metodę pracy Transepidermal delivery. Jest to bezbolesna procedura gwarantująca brak efektów ubocznych, która przyśpiesza proces wchłaniania substancji aktywnych.

Zabieg dostępny jest już dziś w Gabinecie Kosmetologii Dermedika, który znajduje się przy ulicy Jagiełły 12 w Chojnie.
W celu umówienia wizyty można dzwonić pod numer 515 782 419.