ZAPROSZENIE

 

            Mamy zaszczyt zaprosić Państwa stowarzyszenie na I Turnieju Kół Gospodyń Wiejskich SIŁA JEST KOBIETĄ!, który odbędzie się dnia 5 wrzesień 2020 r. w godz. 15:00-19:00 przy boisku sportowym w Różańsku (gmina Dębno, powiat myśliborski).

 

JAK ZGŁOSIĆ KOŁO?

            Zgłoszenia można dokonać w terminie do 12 sierpnia 2020 r. (włącznie) na jeden z trzech niżej wymienionych sposobów:

  1. internetowo przez stronę: www.nasze.rozansko.pl/turniej
  2. mailowo, wypełniając dołączone zgłoszenie i wysłać jego podpisany skan/zdjęcie  na adres: kgw-rozansko@wp.pl
  3. pocztą tradycyjną, wypełniając dołączone zgłoszenie i wysyłając (lub dostarczając je osobiście) podpisane na adres: Koło Gospodyń Wiejskich w Różańsku, 74-311 Różańsko 22 (decyduje data wpływu zgłoszenia).

 

Liczba miejsc w Turnieju jest ograniczona, o udziale w turnieju zdecyduje kolejność zgłoszeń. Nabór dodatkowy będzie ogłoszony pod warunkiem dostępności miejsc. Organizator potwierdzi wpływ zgłoszenia (oraz zarejestrowanie do udziału w Turnieju) w ciągu 24 godzin.

 

DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ?

W ręce zwycięzców trafią cenne nagrody o łącznej wartości blisko 4 tys. złotych (np. bemary, warniki, garnki, maszyna do szycia, stoły, krzesła, które pozwolą na dalsze doposażenie sprzętowe kół).

*  Turniej będzie doskonałą okazją do integracji środowiska Kół Gospodyń Wiejskich naszego Regionu, sposobnością wymiany kontaktów i rozmów o dotychczasowych doświadczeniach z podejmowanych inicjatyw.

*  Gwarantujemy niezapomnianą zabawę zespołową przy kreatywnych konkurencjach (rzut widłami w „chłopa”, strzał w „kurę”, galop z taczką…) oraz pyszny poczęstunek. Jedną z konkurencji będzie konkurencja kulinarna, w związku z czym wymagane jest przywiezienie ze sobą samodzielnie wykonanych ciastek/ciasteczek/muffinek/babeczek wraz z przepisem. Prosimy aby przepis był anonimowy tj. żeby nie był popisany nazwą koła ani nazwiskiem autora. Zaleca się wykonanie wypieków bez użycia śmietany i kremów (na miejscu imprezy brak będzie dostępu do chłodziarki).

 

BIURO ZAWODÓW

Czynne w dniu imprezy w godzinach: 14:00-15:00

 

DODATKOWE INFORMACJE

#  Przedsięwzięcie będzie realizowane dzięki dotacji z projektu: Społecznik na lata 2019-2021 – Program Marszałkowski.

#  Z uwagi na stan epidemii, prosimy o przywiezienie ze sobą maseczek oraz rękawiczek jednorazowych.

#  W razie pytań, prosimy o kontakt: tel. 693 581 524 (Justyna Baranowicz), e-mail: kgw-rozansko@wp.pl

Z serdecznymi pozdrowieniami,

 KGW Różańsko