Kolejny młody raper z Chojny zaprezentował wielbicielom hip-hopu swój nowy kawałek. Tym razem mowa o Herusiu, który wraz z Moniką Mamos nagrał piosenkę „Brzmienie podziemia”.

Utwór jest efektem współpracy dwójki artystów, która zrodziła się na początku lipca tego roku. Jak wspomina Heruś, już wtedy zaświtał mu w głowie pomysł na nowy utwór.

- Poznaliśmy się na koncercie w Chojnie przed ratuszem i postanowiliśmy nagrać coś razem. „Brzmienie podziemia” jest luźną hip-hopową nawijką, w której nie ma jakiś ukrytych treści czy życiowych prawd. Jest to dobry utwór do posłuchania i pobujania się w rytm beatu – tłumaczy Heruś.

Raper nie ukrywa, że myśli o dalszej współpracy z Moniką, ale na razie nie chce zdradzać szczegółów.

-Ten kawałek nie jest zapowiedzią jakiejś nowej EP-ki czy płyty. Nie pracuję w tej chwili nad nową płytą. Myślę jednak, że coś razem jeszcze nagramy – potwierdza artysta.

W najbliższym czasie Heruś nie ma zaplanowanych koncertów, ale jeśli pojawi się jakaś propozycja, to z pewnością ją rozważy. Tymczasem zapraszamy do zapoznania się z najnowszą jego produkcją. „Brzmienie podziemia” znajdziecie pod tym linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=ntOfZ34kdjo