Dołączamy do gratulacji Aleksandry Bałachowskiej, która na za pomocą mediów społecznościowych postanowiła przekazać radosną nowinę dotyczącą Hani i jej występu w koncercie „EDU VIRTUOSO II – WOKALNY TALENT SHOW” organizowanym przez Filharmonię im. M. Karłowicza w Szczecinie już 1 marca 2020 roku o godzinie 17:00.

Hania rozpoczyna piękną przygodę z Filharmonią Szczecińską!♥

W sobotę 2 lutego odbył się casting do koncertu "Edu Virtuoso II" i płyty "I żyli długo i w Szczecinie 2"!???? Jury w składzie: Dyrektor Filharmonii Dorota Serwa,
Pedagog i wokalistka jazzowa Jolanta Szczepaniak i
Kompozytor piosenek z płyty "I żyli długo i w Szczecinie" Mateusz Czarnowski wyłoniło 8 osób spośród ponad 80 wokalistów z naszego województwa.
Hania weźmie udział w koncercie „EDU VIRTUOSO II – WOKALNY TALENT SHOW” organizowanym przez Filharmonię im. M. Karłowicza w Szczecinie już 1 marca 2020 roku o godzinie 17:00.
Następnie zaczną się przygotowania do nagrania płyty "I żyli długo i w Szczecinie II", na której oprócz Hanii usłyszymy Wanesę Adamską, która miała przyjemność wykonać utwór "Zoo stoczniowe" na pierwszej płycie promującej Szczecin.

O koncertach promujących płytę będziemy informować:)

Serdeczne gratulacje!