Spotkania z ekspertami, doradztwo oraz fachowa pomoc z zakresu ogrodnictwa, a przy tym wspólne grillowanie oraz wiele atrakcji dla najmłodszych. Sklep GRANT zaprasza na wielkie otwarcie sezonu ogrodowego 2017.

Sklep GRANT zaprasza wszystkich mieszkańców Chojny oraz ościennych miejscowości na wspólne, wielkie otwarcie sezonu ogrodowego 2017.

Już w najbliższą sobotę (20 maja br.) od godz. 10.00 na terenie sklepu przy ulicy Polnej 13 w Chojnie, na przybyłych klientów czekać będzie wiele atrakcji oraz cennych informacji z zakresu pielęgnacji, aranżacji, nasiennictwa oraz ogólnej estetyki ogrodu. 

Mieszkańcy Chojny i okolicznych miejscowości będą mogli wziąć udział w spotkaniach z ekspertami od środków ochrony roślin oraz prezentacji nowej farby Altax Viva Garden, której szeroka gama kolorów pozwoli odświeżyć zniszczone po zimie drewniane ogrodzenia czy pergole. Nie zabraknie również upominków oraz okazji do skorzystania z atrakcyjnych rabatów.

Organizatorzy sklepu nie zapomnieli również o swoich najmłodszych klientach, na których czekać będą dmuchane zamki oraz wata cukrowa.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 10.00 i potrwa do godz. 16.00. Serdecznie zapraszamy!