Żenująca porażka 11:0 w meczu Odrzanki. Świetnie zagrała natomiast Gavia, która rozgromiła 9:0 Mieszka i na dwie kolejki przed końcem rozgrywek będzie wywierała silną presję na Ogniwie Babinek, które... trochę nieoczekiwanie straciło punkty z Klonem.


Odrzanka Radziszewo została totalnie skompromitowana. W ramach 28. kolejki spotkań zagrała z liderem rozgrywek, Flotą Świnoujście, ale nawet w najczarniejszych snach trudno było zakładać tak wysoką porażkę. Przegrana zespołu z Radziszewa 11:0 mówi sama za siebie.

W innym meczu klasy okręgowej (Szczecin Północ) Zootechnik Kołbacz bezbramkowo zremisował u siebie z Błękitnymi Trzygłów.

W tej klasie rozgrywkowej już wszystko wiadome – awansuje Flota Świnoujście oraz Wicher Brojce, ostatnie dwie kolejki meczów już tego nie zmienią.

W grupie południowej wciąż trwa walka o awans do wojewódzkiej okręgówki. Lider rozgrywek, Biali Sądów są już pewni swego. O drugie miejsce, premiowane awansem, walczy Ogniwo Babinek oraz Gavia Choszczno. Ci pierwsi nieoczekiwanie zremisowali wczoraj z Klonem Krzęcin 1:1. Tymczasem główny rywal w walce o awans nie zawiódł: Gavia Choszczno rozgromiła 9:0 Mieszka Mieszkowice i ma w tabeli już tylko punkt straty do Ogniwa. Piłkarze z Babinka marząc o awansie nie mogą sobie już pozwolić na błędy, muszą wygrać ostatnie dwa mecze z Orkanem Suchań oraz Mechanikiem Warnice.

W innych ciekawych pojedynkach ligi Sokół Pyrzyce pokonał 4:2 Unię Dolice, Polonia Giżyn pokonała Orła Trzcińsko-Zdrój 3:1, a CRS Barlinek uległ u siebie Kłosowi Pełczyce 1:3.