W piątek 6 maja podróżnych czekających na pociąg relacji Drezno-Wrocław na stacji Zgorzelec Miasto na czekał niespotykany widok. Zupełnie nagi mężczyzna przebywał na peronie - informuje serwis zgorzelec.naszemiasto.pl.

Na stacji Zgorzelec Miasto dziś rano podróżnych zaskoczył niespotykany widok. Zupełnie nagi mężczyzna przechadzał się po peronie. - Na peronie w Zgorzelcu przechadzał się nagi mężczyzna. Wykonywał pozycje z klasycznego baletu „Jezioro Łabędzie” - opowiada mieszkaniec Lubania, który dzisiejszego poranka czekał na dworcu na pociąg relacji Drezno-Wrocław. Na miejsce wezwano policję, a mężczyzna został przewieziony na pogotowie ratunkowe na obserwację.


- Policjanci ustalili tożsamość mężczyzny, którym okazał się 42 – letni mieszkaniec Zgorzelca. Ze względu na zachowanie mężczyzny został on zabrany przez zespół pogotowia ratunkowego na obserwacje - informuje rzecznik prasowy KPP w Zgorzelcu podkom. Antoni Owsiak. - Tego typu zachowanie wyczerpuje znamiona publicznego dopuszczenia się nieobyczajnego wybryku i jest zagrożone karą aresztu, ograniczenia wolności lub grzywny do 1,5 tys. złotych - dodaje rzecznik.