Dominik Zator, nasz lokalny reprezentant muzyki hiphopowej ma szansę na udział w wielkim muzycznym wydarzeniu, które 31 sierpnia odbędzie się na plaży miejskiej w Barlinku. Aby raper mógł reprezentować nasz region, a jednocześnie spełnić swoje marzenia potrzebne są Wasze głosy.


Muzyczne wydarzenie pn. Projekt B odbędzie się w ramach zakończenia lata na plaży w Barlinku, a jego organizatorem jest Euforia Dźwięku.

- Jest możliwość aby człowiek z Naszego regionu zagrał support przed takimi raperami jak TEDE, Kaliber 44 czy Paluch. Bardzo prosimy o pomoc w realizacji jednego z marzeń Zatora i zagranie dla szerszej publiczności przed wyżej wymienionymi znakomitościami - mówi w rozmowie z naszym redaktorem DZIERGI, raper pochodzący z Chojny, który zachęca do oddawania głosów na Zatora.

W konkursie udział bierze 23 artystów. Głosy na Zatora oddawać można klikając w kropkę przy jego nazwisku w poniższej ankiecie. Głosowanie potrwa do niedzieli 19 sierpnia do godz. 20:00. Wówczas 1 support (31.08) i 1 DJ (01.09) z największą liczbą głosów wystąpi razem z już ogłoszonym składem artystów na tegorocznym, największym zakończeniu lata w Barlinku.

Zachęcamy do oddawania głosów na Zatora. Wesprzyjmy naszego lokalnego artystę.

Link do wydarzenia z ankietą:
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1046763902167209&id=274944682682472