W miniony weekend rozegrana została trzecia seria spotkań regionalnej okręgówki. Nasze drużyny grały ze zmiennym szczęściem. Faworyt rozgrywek tylko zremisował z CRS-em Barlinek, a Czarni Lubanowo skompromitowali się w Giżynie. Aż 11 bramek padło w pojedynku Myśli z Drawą.

Gavia do Barlinka jechała pewna zwycięstwa, ale gospodarze pokazali, że nie będą w tych rozgrywkach chłopcami do bicia. Zespół z Barlinka dobrze się prezentował, szybko objął prowadzenie, już w 11 minucie bramkę dla gospodarzy strzelił Grzegorz Stanisz. Gavia atakowała próbując wyrównać, ale była nieskuteczna. Dopiero w 73 minucie meczu udało się doprowadzić do wyrównania po bramce Tomasza Juchniewicza. Mecz zakończył się sprawiedliwym podziałem punktów. Gavia nadal jest liderem, ale pojedynek w Barlinku pokazał, że walka o awans łatwa nie będzie.
Blamażu swojej drużyny nie spodziewali się fani Czarnych. Zawodnicy z Lubanowa zmierzyli się w Giżynie z miejscową Polonią. O meczu można powiedzieć tylko tyle, że się odbył. Czarni byli tylko tłem dla gospodarzy, przegrali 5:1.
O wiele więcej emocji przyniosło spotkanie Myśli Dargomyśl z Drawą Drawno. Tu padło aż 11 bramek, gospodarze pokonali zawodników z Drawna 7:4 i odnieśli tym samym pierwsze zwycięstwo w tegorocznym sezonie.
Zaskakująco dobrze zaprezentował się Czcibor Cedynia, który podejmował przed własną publicznością Kłosa Pełczyce. Zwycięstwo 2:0 (bramki strzelali Sztadilów i Zielas) łatwo nie przyszło, ale było zasłużone.